Dag van de jeugdbeweging

Op vrijdag 20 oktober gaat de Dag van de Jeugdbeweging door. Op deze dag tonen we dat we trots zijn op onze jeugdbewegingen. Sinds enkele jaren doen we met de meer dan 20 jeugdbewegingen in Mechelen actief mee aan deze dag.

Er wordt een heuse feestdag georganiseerd voor jong en oud. Zit uw kind in een jeugdbeweging? Laat hen dan voor één dag in uniform naar school laten gaan! Zo helpen jullie mee om van de Mechelse Dag van de Jeugdbeweging een succes te maken.

Dat is niet het enige! ’s Ochtends zijn de kinderen ook welkom op de Grote Markt. Van 7u tot 9u starten we daar de dag met een ontbijt van spek, eieren en koffiekoeken. Er is randanimatie aan gekoppeld. Het is uiteraard wel de bedoeling dat de scholieren op tijd richting klas vertrekken.

Alle informatie vind je hier: https://www.mechelen.be/kom-feesten-op-dag-van-de-jeugdbeweging-in-mechelen

Alvast bedankt voor uw medewerking en hopelijk tot dan!

De werkgroep Dag van de Jeugdbeweging van de stad Mechelen.

(Met vragen kan u terecht bij de Mechelse jeugddienst: T 015 29 78 95  
M jeugddienst@mechelen.be)