Kinderfeest zaterdag 25 mei

Met inschrijven bedoelen we vooraf bestellen wat je die dag wil consumeren. Zo weten wij hoeveel we moeten bestellen.

Zaterdag 25 mei is iedereen welkom op ons kinderfeest.  Een dag vol lekker eten, samenzijn en spelletjes.  We starten om 14u en het einde is voorzien om 17u. 

Hamburgers, frietjes, taart en cake zullen die dag te koop zijn.  Hamburgers en frietjes moeten op voorhand besteld worden via de webshop van onze school. Taart en cake kan ook op de dag zelf aangekocht worden. 

Er zullen die dag allerlei spelletjes zijn om te spelen. Voor grote kinderen kan er een spelkaart aangekocht worden zodat zij onbeperkt kunnen spelen.  Voor de kleinsten die maar één spel willen doen kan er ook één bonnetje i.p.v. een volledige spelkaart aangekocht worden.  

Om wachtrijen aan de kassa te vermijden kan je ook op voorhand al jetons kopen voor drank, taart en cake, ook spelkaarten kunnen al op voorhand besteld worden. Dit kan ook via de webshop van onze school.

Alles zal bij aankomst voor jou klaarliggen in een envelop.